Якщо Косів, то Гуцул, якщо Гуцул, то тихий. Готель "Гуцул" на вул. Тиха, 30.

Можна спокійно відпочити в Карпатах.  

 Актуальні ціни з 09.03.2022р.
 
Тип номеру  Ціна*
Одномісний (без сніданку) 300 грн./доба
Одномісний з террасою (без сніданку) 300 грн./доба
Двомісний (ліжка окремо, без сніданку) 600 грн./доба
Двомісний (одне ліжко, без сніданку) 600 грн./доба
Трьохмісний (три ліжка, без сніданку) 900 грн./доба
Люкс (2 ліжка, без сніданку) 1200 грн./доба
   
   

Ціна номера вказана за добу проживання. Час поселення 14:00 / виселення 12:00 год.

Діти, віком до 7 років проживають в одному номері з батьками без надання додаткового місця - БЕЗКОШТОВНО. Вартість розміщення дітей старших 7 років та додаткове спальне місце в номері становить 250 грн/доба, включаючи сніданок.

 

При пізньому виїзді, починаючи з 14.00, сплачується 10% від вартості номера за кожну годину.

* Примітка: ціни та послуги є динамічними і можуть змінюватись, виходячи з експлуатаційних та комунальних витрат. Готель залишає за собою право змінювати вартість проживання та інших послуг. Рекомендований авансовий платіж 50% від суми загального бронювання. При частковій передоплаті,остаточний  розрахунок буде здійснюватись за діючими цінами на дату оплати. Гарантоване бронювання 100% передоплата, і в подальшому коригуванню не підлягає.

 

Знаєте, я вирішила "лишити слід" у Facebook, написати, що мене хвилює зараз. Дуже популярні запросини відвідати Карпати, гори. а я хочу звернутись до міських жителів і не тільки. Термін "city breake" з`явився недавно. Це - відпочинок від шуму, міського гаміру, транспорту і, врешті решт, роботи. Для цього не обов"язкого іхати на море або напиватись на якомусь іншому курорті. Це - відпочинок для себе, коханого. Коли чуєш спів пташок, чисте повітря, здоровий сон, спокійний ритм відпочинку, то спокій і задоволення приходять самі. Абис тільки гарна іжа, добра посмішка персоналу і тепле слово на дорогу у гори. Абис атмосфера добра і поваги до туриста. Десь так...

                                                                      

                                                                  

 

 

Автор : btamedia